Aktualności Polub nas na facebook

Przysmak Babci Władzi nagrodzony!

dodano 19 września 2012 r.

Przysmak Babci Władzi nagrodzony!

Firmowy „Przysmak Babci Władzi” w małopolskiej edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo  - Smaki Regionów otrzymał I Nagrodę w kategorii produkty i przetwory mięsne.

 

Konkurs organizowany jest przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego od 2000 roku a jego głównym zadaniem jest promocja lokalnych, tradycyjnych produktów i potraw.

Jury ocenia zarówno smak produktów jak również ich tradycyjną recepturę i związek z regionem.

 

 

etykieta - Nasze kulinarne dziedzictwo.jpg

 

Kiełbasa w słoiczku ma w naszym regionie długoletnią tradycję.  Dzięki swojej długiej przydatności do spożycia i łatwości przechowywania  gospodarze mogli  zabierać kiełbasę do pracy w polu a górnicy „na dół” na kopalnię jako smaczny i pożywny posiłek. Przysmak Babci Władzi wytwarzany jest według receptury, którą właściciel firmy otrzymał od swojej mamy Władysławy i produkowany jest wyłącznie z naturalnych składników. Jury konkursu doceniło zatem długą  tradycję kiełbasy w słoiczku jej związek z regionem i wyjątkowy, aromatyczny smak.

Udział w konkursie to dla nas ogromne wyróżnienie i zarazem mobilizacja do dalszej pracy nad jakością firmowych wędlin i wyrobów garmażeryjnych.

 

‹ wróć do listy nowości